Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Tūrisma informācijas centrs

Piektdiena, 03 Maijs 2019

Avots: latvia.travel.lv:

Daudzfunkcionālākais un plašākais Rīgas Tūrisma informācijas centrs (TIC) atrodas Vecrīgā pie Rātslaukuma. Tajā iespējams saņemt bezmaksas konsultācijas, informatīvos materiālus, iegādāties LIVE RīGA suvenīrus, ekskursiju biļetes, rezervēt naktsmītni un izmantot bezmaksas WiFi. Konsultanti sniegs informāciju par dažādiem tūrisma piedāvājumiem, ekskursijām, gidiem, tūristu maršrutiem un autobusu ekskursiju līnijām, sabiedrisko transportu Rīgā un iespēju nokļūt uz citām Latvijas pilsētām, kā arī ieteiks piemērotākās viesnīcas.

Rātslaukuma TIC var iegādāties: LIVE RĪGA suvenīrus (saņemot BalticMiles punktus); pastkartes, pastmarkas un aploksnes (TIC atrodas arī pastkastīte); "Riga Card", kas iekļauj muzeju apmeklējumus bez maksas, kā arī cenu atlaides līdz 50% ekskursijām ar autobusu un ar gidu Vecrīgā, viesnīcās, restorānos, izklaides vietās, auto nomā un citviet.

Iespējams iegādāties Rīgas sabiedriskā transporta elektroniskās biļetes E-TALONS; pasākumu biļetes (BilesuServiss.lv); LuxExpress un SIMPLE starptautisko pasažieru pārvadājumu biļetes; dažādu veidu ekskursiju biļetes (ar gidu, autobusu utml.); ceļvežus, grāmatas, kartes un sabiedriskā transporta shēmu; "Ceļotāja priekšapmaksas komplektu"; Rīgas Domakoncertu biļetes; BalticTaxi kuponus; veikt naktsmītnes rezervāciju.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas