Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Mājas siltināšana

Pirmdiena, 02 Novembris 2020

Ekoloģiskā māja – tā ir dzīvesvieta mūsdienīgam cilvēkam ar visām ērtībām un civilizācijas labumiem. Pie tam, tā nav kaitīga iemītniekiem un nepiesārņo apkārtējo vidi. Tādai mājai jābūt siltai, ar labu ventilāciju, iekšā gaisam jābūt tīram un mitruma līmenim jāatbilst medicīnas normām. Tieši tādas mājas Latvijā būvē kompānija RB&B. Tās ambiciozais reklāmas baneris nav vienkārši tukšs sauklis, bet zem šī apgalvojuma slēpjas ilgu gadu pieredze un senču zināšanu un prasmju izmantošana. Telefona mobilais gadžets – kabatas meteostacija, pārraida RB&B būvētās mājas mikroklimata rādītājus. Visi mājas mikroklimata parametri – temperatūra, gaisa mitrums, trokšņu līmenis atbilst normai. Lai iegūtu šādus rādītājus, celtniecības laikā tika izmantoti tikai ekoloģiski celtniecības un apdares materiāli.
Vēl viena problēma, kura šajā mājā ir veiksmīgi atrisināta, ir siltuma zudumi. Tos var samazināt divkārt, ja iemācās pareizi saglabāt siltumu mājoklī. To panāk ar dabīgiem celtniecības un apdares materiāliem, piemēram, mālu. Lai nepārvērstu savu māju hermētiskā konservu bundžā, jānodrošina pareiza gaisa apmaiņa. Logi, kuri uzstādīti, izmantojot visas mūsdienu tehnoloģiskās prasības, izvada lieko mitrumu, pie tam nezaudējot siltumu.
Lai saglabātu savu un savas ģimenes veselību, pie tam ietaupot uz apkures rēķiniem, izvēloties būvmateriālus un tehnoloģijas, pievērsiet uzmanību to ekoloģiskumam, kvalitātei un drošībai.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas