Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Rīgas maratons 2018

Svētdiena, 20 Maijs 2018

Īpašais simtgades maratona jaunums būs trīs tiltu iekļaušanās pusmaratona un maratona distancēs. Pusmaratona un maratona dalībnieki pirmoreiz Daugavu šķērsos pa trim tiltiem – vispirms jau pa ierasto Vanšu tiltu, bet nedaudz vēlāk pa Akmens un Salu tiltiem. Jaunajā trasē iekļauts arī AB dambis, nodrošinot lielisku Vecrīgas panorāmas skatu, kā arī skrējiens gar Daugavu Mūkusalas ielā, būtiski noīsinot līdzšinējo Krasta ielas posmu trasē. Lai minimizētu satiksmes ierobežojumus, maratona trase svētdienas rītā Akmens un Salu tiltus šķērsos tikai vienā virzienā, otru pusi atvēlot satiksmei.
Maratona galvenais partneris Lattelecom šogad piedāvās iespēju vērot maratona norisi kanālā 360TV lietotnē Shortcut ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropas Savienībā. Jau otro gadu 11. novembra krastmalā būs izvietota tiešraides TV studija, kas dos iespēju ikvienam just līdzi sportistu emocijām un panākumiem tieši no paša notikumu epicentrā.
Rimi Bērnu dienu, kas jau tradicionāli ievada Lattelecom Rīgas maratonu, 19. maija rītā atklās Ģimeņu skrējiens ar jaunu 4,2 km garu trasi – jaunās trases garums apzināti izraudzīts kā simbolisks 10% nogrieznis no lielā maratona jeb 42195m trases un pirmoreiz šķērsos Vanšu tiltu. Sestdienas rītā Ģimeņu skrējiena dalībnieki dosies turp un atpakaļ pāri Vanšu tiltam, 11. novembra krastmalā atgriežoties gar Brīvības pieminekli un cauri Vecrīgai.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas