Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Lauku Eko produkti

Otrdiena, 15 Septembris 2020

Mēs esam tas, ko mēs ēdam. Tāpēc, izvēloties pārtikas produktus, jābūt ļoti uzmanīgiem. Īstā lauku produktā ir visas cilvēkam nepieciešamās uzturvielas. Galvenā to priekšrocība ir dabīgums, tajos nav nekādu sintētisku piedevu.
Andrejs Mejers, saimniecības „Latgolys Golds” īpašnieks: „Mēs darām visu kā senāk. Taisam desiņas, melnajā pirtī kūpinam sieru. Ļoti laba gaļa, labākā Eiropā. Vasarā mēs visus cienājām ar sieru. Latvijā to saprot, - pie alus vajadzīgs siers. Šis ir latgaļu pakšas siers, tas ir mēnesi žāvēts, lai labi alus dzertos. Tomēr pats galvenais ir speķis, tas ir diētisks produkts”.
Dabīgo Latgales produktu garšu novērtējuši ne tikai Latvijas pircēji, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Krievijā, Zviedrijā, Vācijā un Eiropas galvaspilsētā Briselē. Jūs tos neatradīsiet lielveikalu plauktos, meklējiet Latgolys Golds stendu izstādēs, gadatirgos, pilsētu svētkos.
Inese Babre, saimniecība „Latgolys Golds”: Ir patīkami, kad pirmoreiz atnāk, nogaršo. Un nāk atkal, saka – mēs pie jums bijām, mums tā patika. Un pat vairs nepagaršo, uzreiz pērk. Kā es vienmēr saku – dabīgs produkts ir visgaršīgākais”.
Latgolys Golds – tā ir kvalitātīva un ekoloģiski tīra produkcija!
Zemnieku saimniecība „Latgolys Golds”
tālr. 27 169 111
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas