Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

5000 euro dzīvnieku patversmei

Ceturtdiena, 30 Jūlijs 2020

Avots: jurmala.pilseta24lv:

Latviešu izcelsmes čellists Miša Maiskis daļu no sava koncerta biļešu pārdošanas ieņēmumiem - 5000 eiro, ziedoja Slokas dzīvnieku patversmes remontam.

Kā norādījusi biedrības "Dzīvnieku palīdzības dienests" dibinātāja Irina Vlasenko, šī summa būšot pietiekama patversmes jumta remontam. "Mēs esam ļoti pateicīgi mūziķim par atbalstu. Pateicoties viņa ieguldījumam, daudzi pamesti dzīvnieki burtiskā nozīmē iegūs jumtu virs galvas," norādīja Vlasenko.

Savukārt "Baltijas muzikālo sezonu" padomes loceklis Aleksandrs Gafins pauda gandarījumu, ka mūziķis ar saviem bērniem ir atsaukušies iniciatīvai palīdzēt vienai no lielākajām patversmēm Latvijā. "Viens no mūsu galvenajiem mērķiem ir panākt, lai Latvija kļūst pasaulē pazīstama kā mākslas un kultūras tūrisma centrs, un inteliģenti cilvēki tiecas realizēt sevi labdarībā," sacīja Gafins.

12.jūlijā Dzintaru koncertzālē "Baltijas muzikālo sezonu" vasaras programmas laikā notika Rīgā dzimušā čellista Maiska un kamerorķestra "Maskavas virtuozi" koncerts.

Maiskis uzstājās ar programmu "Maestro jubileja", kas veltīta mūziķa 70.dzimšanas dienai. Uz skatuves kopā ar mākslinieku kāpa kamerorķestris "Maskavas virtuozi", bet solistu lomās iejutās viņa bērni - Lilija (klavieres) un Saša (vijole) Maiski.

Jubilejas programmā bija iekļauts Volfganga Amadeja Mocarta Divertisments Nr.3 Fa mažorā, Ludviga van Bēthovena Trīskāršais koncerts Do mažorā, kā arī Pētera Čaikovska trīs skaņdarbi no cikla "Gadalaiki", Noktirne čellam ar orķestri un Variācija par tēmu rokoko.

Ciklu "Baltijas muzikālās sezonas" 8.augustā turpinās Karaliskās operas mūzikas direktors, diriģents Antonio Papano, un 27.augustā noslēgs pasaulslavenais tenors "Lučano Pavaroti pēctecis" Huans Diego Floress.

 

Ziņas

Par portālu

Rubrikas