Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Mājās gatavotas ziepes

Piektdiena, 19 Februāris 2021

Tā nav nejaušība, ka vecāko klašu skolnieces Jana un Kristīne kārtējo reizi apmeklē veikalu Ziepju virtuve. Veicot skolas uzdevumu komercdarbībā, viņas sastādīja biznesa plānu un ir apņēmības pilnas gūt peļņu no tā realizēšanas.

Pašu rokām darināto ziepju zemā pašizmaksa ļauj iegūt līdz pat 60% peļņas. Šādu hand made suvenīru popularitāte nodrošina stabilu pieprasījumu. Tādēļ, pārdot savu produkciju skolēnu gadatirgu neradīs nekādu grūtību.

Katram ir pa spēkam pašam izgatavot šādas nelielas patīkamas davaniņas. Vispirms ir jāiegādājas visu nepieciešamo radošajam procesam. Ziepnieku komplekta pamats - ziepju bāzes. Tās ir baltas, caurspīdīgās vai puscaurspīdīgas. Ziepju masas sastāvā ir ūdens, mazgāšanas komponentes un augu glicerīns. Uzsildot ziepju bāzi, tā viegli kūst un pēc atdziešanas sacietē, uzņemot jebkuru formu.

Radošais process sākas ar dažādu krāsvielu pievienošanu ziepju bāzei. Šķidrās pārtikas krāsvielas iekrāso caurspīdīgu pamatu un rada spilgtas un dzīvīgas krāsas. Dabiskās izcelsmes pigmenti no sendienām tiek izmantoti dekoratīvās kosmētikas ražošanā. ZIEPJU radīšanas procesā tie dod biezu piesātinātu toni, bet bāze zaudē savu caurspīdīgumu. Divkrāsu ZIEPJU ražošanā izmanto abu veidu krāsvielas. Ja procesa laikā pievienot perlamutra pigmentu, jūs panāksiet skaistu mirdzošu efektu.

Patīkami aromāti - tas ir lielisks veids, kā uzlabot garastāvokli, radīt pozitīvas emocijas. Ziepju ražošanā tā ir ļoti populāra tēma. Ēteriskās eļļas ir absolūti dabīgs veids kā saglabāt labu psihoemocionālo un fizisko formu. Varat arī eksperimentēt ar sintētiskām kosmētiskām smaržvielām - tās ir pilnīgi drošas, jo izgāja vairākus testus. Pārtikas aromatizētājiem ir garšīga kūkas smarža, tos galvenokārt izmanto konditorejas izstrādājumos.

Visu, ko radīs jūsu radošā iztēle, jūs varat realizēt ar ziepnieka-iesācēja komplektu un interesantiem papildinājumiem. Jebkurā gadījumā tas būs unikāls produkts, kuru varēsit izmantot gan personīgai lietošanai, gan kā oriģinālu dāvanu. - Viss, kas ir nepieciešams, jūs varat iegādāties tieši veikalā vai mājas lapā ziepjuvirtuve.lv.

Veikals „Ziepju virtuve”
Aleksandra Čaka iela 33
515. kab. (5.stāvs)
www.ziepjuvirtuve.lv

Ziņas

Par portālu

Rubrikas