Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Ergonomiski matrači

Svētdiena, 28 Jūnijs 2020

Matrača iegāde ir nopietns un atbildīgs uzdevums. Ortopēdiskajam matracim jābūt ne tikai komfortablam, bet arī miega laikā jāuzlabo jūsu stāja.
Tirdzniecības kompleksā Bolero atklāts jauns Latvijas gultu un ergonomisko matraču ražotāja veikals – „Matraču meistars”. Galvenā „Matraču meistara” produktu iezīme ir ekoloģiskums. Ortopēdiskie matrači tiek ražoti no dabīgiem materiāliem – kokosa šķiedras un dabīga lateksa. Kokosa šķiedra nodrošina teicamu ventilāciju, izturību un elastību. Latekss spēj izturēt lielas slodzes, gandrīz momentāni atgūstot iepriekšējo formu. Pie tam, lateksā neieviesīsies baktērijas, tai skaitā putekļērcītes. Tas neizdala arī nekādas toksiskas vielas.
Jānis Langemans, klientu apkalpošanas speciālists: Mūsu matračiem nav porolona bortu, tāpēc tie elpo, tajos ir labs mikroklimats. Ortopēdiskie matrači ir arī ergonomiski. Kad cilvēks apguļas, matracis ieņem gulētāja ķermeņa apveidus. Protams, pirms pirkt matraci, uz tā ir jāapguļas, jāpārbauda, vai tas derēs, jo modeļu izvēle ir milzīga.
„Matraču meistara” atsperu sistēmas nodrošina ķermeņa vienmērīgu un ērtu stāvokli, pielāgojoties jūsu pozīcijai gulēšanas laikā. „Matraču meistars” piedāvā arī bērnu matračus un matračus bez atsperēm bērnu gultiņām un šūpulīšiem. Tie var būt tikai no lateksa, tikai no kokosa, vai arī divpusēji – vienā pusē latekss, otrā kokosa slānis. „Matraču meistars” piedāvā arī ekonomisku risinājumu – matraci-gultu ar koka rāmi.
Jānis Langemans, klientu apkalpošanas speciālists: Klients iegādājas matraci, rāmim iespējams piestiprināt galvgali, arī tos mēs paši ražojam, kā arī gultas kājas. Kāju izvēle ir ļoti liela, un ,lūk, gulta ir gatava.
Ja jums nepieciešama jauna guļvieta, salonā „Matraču meistars” var pasūtīt mūsdienīgu gultu ar mīkstu apšuvumu, ērtu atzveltni un ārējo apdari pēc individuāliem izmēriem. Milzīgā dekoratīvo audumu izvēle piešķirs jūsu guļvietai individualitāti. Pilns produkcijas sortiments mājaslapā www.matracumeistars.lv.
Salons „Matraču meistars”
Т/C “Bolero Shopping”
Rīga, Lielirbes iela 27
tālr. 29 283 176
www.matracumeistars.lv

Ziņas

Par portālu

Rubrikas