Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Baltijas baleta konkurss

Pirmdiena, 18 Jūnijs 2018

Avots: Diena.lv

Konkursa dalībnieki būs trijās vecuma grupās no 12 līdz 26 gadu vecumam no Dienvidāfrikas, Moldovas, Maķedonijas, Dienvidkorejas, ASV, Ukrainas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Dānijas, Islandes, Armēnijas, Polijas, Vācijas, Latvijas u.c.

19. un 20. jūnijā Dailes teātrī notiks konkursa kārtas, savukārt 22. jūnijā Latvijas Nacionālajā operā notiks IV Starptautiskā Baltijas baleta konkursa uzvarētāju apbalvošanas ceremonija un Galā koncerts, kurā piedalīsies 13.Maskavas starptautiskā baleta konkursa pirmās vietas ieguvējs Adamžans Bahtijars, trešās vietas ieguvējs Kārlis Cīrulis, IBBC 2016 otrās vietas ieguvēja Jūlija Brauere, Permas starptautiskā konkursa pirmās vietas ieguvējs Ņikita Ksenofontovs un citi, kā arī konkursa uzvarētāji.

Konkursa lozungs Sasniedz zvaigznes ārpus rāmjiem aicina dalībniekus atvērt sevī jaunas izteiksmes iespējas un sasniegt jaunas izcilības virsotnes.

Baltijas Starptautiskais baleta konkurss gūst arvien plašāku atpazīstamību pasaulē, par to liecina ne tikai augošais dalībnieku skaits, bet arī fakts, ka tas kļuvis par Starptautisko baleta konkursu federācijas biedru.

Konkursa uzvarētāji saņems naudas balvas, kā arī stažēšanās iespējas Berlīnes Valsts baletskolā, Rīgas horeogrāfijas vidusskolā un klasiskā baleta intensīvajos vasaras kursos Rīgas horeogrāfijas vidusskolā. Paralēli konkursa programmai tiks rīkotas meistarklases, ko vadīs Romas Dejas akadēmijas profesore Klarisa Muči.

Biļetes uz konkursa kārtām un Galā koncertu var iegādāties Biļšu paradīzes kasēs un internetā.

Konkursu organizē Rīgas horeogrāfijas vidusskola un Latvijas Baleta un dejas ģilde.

Ziņas

Par portālu

Rubrikas