Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv

Salonā POETICA dāvanu dāvināšanas laiks.

Trešdiena, 06 Septembris 2017

 

Profesionālajiem vizāžistiem par Ziemassvētku pārsteigumu kļuva svētku art grimma „ zelta un sudraba pasaka" prezentācija. Salona POETICA meistari ieveda mūs spīguļu, greznības un burvības pasaulē. Jaungada un Ziemassvētku karnevāls – svētki, kad savam tēlam varam atļauties pašus drosmīgākos risinājumus un eksperimentus. Izmantojot MAKE UP FOREVER kosmētiku, vizāžisti nodemonstrēja divus fantastiskus grimmus.

Jevgēnija Kalačova, salona POETICA vizāžiste: Šeit ir lietoti arī parastie acu zīmuļi, kurus klienti lieto ikdienā, jo šie zīmuļi ir vairāk pieejami. Pamatā spīdošās, irdenās ēnas, kuras arī bieži izmanto vakara komercgrimmam : zelta, bronzas un zils . Toņu kombinācija – tā arī ir viena viņu ideja šim darbam , kombinēt siltos ar aukstajiem.

Radot māksliniecisku grimmu, rekomendē nedaudz sabiezināt krāsas un pievienot žilbinošu mirdzumu. Par jūsu uzticamiem palīgiem kļūs visas zelta, sudraba un dārgakmeņu nokrāsas. Salona POETICA vizāžistes Jevgēnija un Alise ar saviem modeļiem nodemonstrēja, ka kombinējot siltos un aukstos toņus , var parādīties jaunas krāsas un negaidītas nokrāsas. Lai pievienotu faktūru un apjomu, meistari izmanto mirdzošus mākslīgos briljantus, pērlītes un pašus neparastākos materiālus grimmam.

Jevgēnija Kalačova, salona POETICA vizāžiste: Tās var būt jebkura izmēra, faktūras, zīmējuma, krāsas mežģīnes. Tīkliņaudumi. Vienmēr grimmam var pievienot kaut ko tādu, rupji sakot to, kas atrodas virtuvē: tie var būt putraimi, cukurs, noteiktā krāsā krāsots jūras sāls un pielīmēt kādai zonai.

Svētku seja – art – tas ir patiess mākslas darbs. Šeit nav robežu fantāzijas lidojumam. Krāsojums var būt asimetrisku zīmējumu, kuri atgādina ziedus, veidā vai plastiski pāriet uz matiem , kas radīs pilnīgāku pasakaino veidolu. MAKE UP FOREVER kosmētika viegli tiks galā ar sarežģīto uzdevumu. Pie grimma uzklāšanas, uzliekot pareizos akcentus, tiks izcelta jūsu individualitāte.

Alise Freindta, salona POETICA vizāžiste: Ja gribat pievērst uzmanību savai dvēselei, visdrīzāk jūs izcelsiet acis. Ja gribat pozicionēt sevi kā kaislīgu personību, es ieteiktu akcentēt lūpas.

Jaunākās modes tendences vakara grimmam nosaka – izteiksmes brīvību, apjomu un žilbinošu starojumu.

 • Poetica
  Skaisutmkopšanas salons

  +371 67220075
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Poetica
 • Ziņas

  Par portālu

  Rubrikas