Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548 avideo@avideo.lv

Pasūtīt video reklāmu:

+371 29442548
avideo@avideo.lv
Sāpju klīnika

Sāpju klīnika

Efektīva palīdzība cilvēkiem

Address

  • Street: Maskavas iela 40

Contact

  • Telephone: +371 67616989
  • E-Mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Video

Apraksts

Sāpju klīnikā tiek sniegta efektīva palīdzība cilvēkiem, kuri cieš no akūtām vai hroniskām sāpēm – mugurā, pēc traumām un operācijām, galvassāpēm, kā arī onkoloģisku saslimšanu izraisītam sāpēm. Kā strādā šī metode? - Uz šo jautājumu atbild ārsts-anesteziologs-algologs Igors Paņihins: «Tā ir precīza diagnostika – mums jāatrod sāpju cēlonis, tas jau problēmu atrisina par 90%. Nav tādu izmeklēšanas metožu, kuras precīzi atbildētu – kāpēc sāp. Mums ir pašiem savas diagnostikas metodes. Kad sāpju cēlonis ir atrasts, ir dažādas veidi, kā tās novērst. Tās ir mazinvazīvas metodes, tās nav saistītas ar blakus sarežģījumiem. Un, kas ir būtiski, tām ir ilglaicīga iedarbība – pacients nejūt sāpes vairākus mēnešus. Ilglaicīga medikamentu lietošana ir saistīta ar sarežģījumiem. Pie tam, zāļu lietošana ir daudz dārgāka».

Sāpju klīnikā griežas pacienti ar visdažādākajām sūdzībām. Stāsta ārsts-anesteziologs-algologs Mihails Ārons: «Mūsu pamata kontingents ir pacienti ar hroniskām sāpēm muguras lejasdaļā. Medikiamentozā terapija bieži vien nav efektīva. Pie tam, ilglaicīga zālu lietošana ir kaitīga kunģim, aknām, sirds-asinsvadu sistēmai. Ne vienmēr izdodas simtprtocentīgi atbrīvot no sāpēm, bet mēs cenšamies tās kontrolēt. Mūsu mērķis - panākt, lai pacients katru dienu nelietotu medikamentus. Metode ir nesāpīga, izmantojam vietējo anestēziju. Process tiek kontrolēts ar rentgena palīdzību. Asu sāpju gadījumā pacientam vajadzētu steigties pie mums 2-3 nedēļu laikā. Hronisku sāpju gadījumā – 2-3 mēnešu laikā».

Kategorija

Veselība

Ziņas

Par portālu

Rubrikas